Organizační informace k říjnovým klubovým výstavám v hotelu STEP.

Do tohoto pěkného prostředí se vracíme po 3 letech. Laskavostí nového managementu nám byly stanoveny stejné podmínky nájmu, jako v letech před rokem 2015. Tehdy byly důvodem neúnosného zdražení připomínky správy hotelu především k čistotě.
Prosíme proto, abyste ve zvýšené míře dbali na čistotu sálu a přilehlých prostor a případné znečištění po svých psech neprodleně uklidili. Platí to i o vyčesané srsti a dalších odpadcích, které neodhazujte prosím na podlahu.
Rovněž vás chci upozornit na změnu parkování. Na části plochy parkovišť byl vybudován patrový parkovací dům. Zatímco zbylá parkovací místa kolem nejsou zpoplatněna, parkování v krytém parkovišti stojí 100,- Kč na den.

 

Stravování: Ceny v restauracích hotelu podražily. Nadto jsou jídla k dispozici i v poledne jako minutky, takže při zvýšeném zájmu je třeba počítat s větším zdržením. Pro zájemce, kteří se chtějí najíst rychleji, a pro personál výstavy jsme dohodli po každý den jedno hotové jídlo. Podmínkou je, objednat si během dopoledne toto jídlo, aby kuchaři mohli v předstihu připravit dostatečné množství porcí. Nabízená jídla za 180,- Kč jsou:

 

Sobota:

*Drůbeží vývar se zeleninou

*Hovězí nudličky na pepři s těstovinami

 

Neděle:

*Hovězí vývar s nudlemi

*Grilovaný kuřecí stehenní steak se šťouchanými bramborami

 

Káva, čaj a chlebíčky, případně koláče, nebudou nabízeny v malém stánečku pod schody, ale na baru vedle recepce hotelu v hlavním vestibulu, kde je více místa a také možnost posezení u stolků.

 

Přejímka psů je otevřena od 8 až do 11 hodin. Posuzování v kruzích začíná od 10-ti hodin, posun přejímky o hodinu je určen pro majitele psů, kteří mají vyšší startovní čísla.

 

Ještě poznámka k velikosti sálu: sál Kongresového centra hotelu má plochu 273 m2, což se nedá srovnávat s více než 500 m2 sportovní haly v Rakovníku. Naproti tomu jsme i ve STEPu umístili v minulosti v jeden den i více než 200 psů, takže letošních 170 by nemělo dělat obtíže. Ke zvětšení prostoru pro klece jsme kruhy neohraničili stolky a židlemi, jako dříve, ale jen stojánky s páskou. Pokud by bylo potřeba více židlí, je možné si je přinést z depozitáře.

 

Doufám, že se výstavy konané opět v exkluzívním prostředí a se špičkovými rozhodčími z Velké Briánie budou líbit a že dostaneme hodně “lajků” na našem účtu na Facebooku.

 

Ing. Zdeněk Stehlík