Kluboví šampioni

Kluboví šampióni - kavalíři

Pokud zde váš Klubový šampion uveden není, omlouváme se předem za toto nedopatření. Napište jeho jméno paní Severové k doplnění.
Jsou uvedeni Kluboví šampióni, jejichž majitelé byli v době udělení titulu členy našeho klubu.
Všichni Kluboví šampioni jsou uvedeni podle abecedy, bez ohledu na pohlaví.

Pohlaví/barvaJméno psa/fenyJméno majitele
F- BTADANA Santana GwellianJitka Bajerová
P - BTAGENT 007 BOND YwoJindra Diblíková
P - BHALONSO FERRARI von StarburgJan Špaček
P - BTAKIM SyparoSylvie Roháčková
P - RUALF z BellaiZdeňka Bellová
P - RUALFI SylenaMichaela Čermáková
F - BTALIS ze Žvahovských stráníIng. Hana Kovaříková
P - BTALMSBURY Zlatý kavalírMgr. Hana Krenková
P - RUALOIS FimfárumIng. Pavel Krenk
F - BHAMELKA RafpapDana Tošenovjanová
F - BTANASTASIA BLACK z Hradu DoubravkaIveta Tomancová
F - BTANNA MARIA GardythOlga Jačková
P - BTANDREW Amicitia fidelisMgr. Eva Matoušková
P - BHAneridee CHRISTMAS STARKateřina Langrová
F - BTAneridee TIA MARIAOlga Jačková
F - TRANGELINA JOLIE do KapsyLucie Kudláčková
P - BHAngelś Pride HEARTBREAKERJUDr. Ivana Jandová
F - BHARANKA Aldaha GoldDana Tošenovjanová
F - TRARLANDA TWAI z Císařského mlýnaŠárka Krýslová
P - RUARNY z Andulčiny školkyJindra Diblíková
P - TRASESINO CON UN DISFRAZ Deep ForestAneta Jezierska
P - TRAXIUS DekorPavlína Červinková
P - BHAzalea AVE CAESARMalgorzata Jusczyk
P - BH Azalea ENTRRALLINGIzabella Žeranska
F - BHAzalea INCOMPARABLEDana Tošenovjanová
P - BHAzalea SPLENDIDDana Tošenovjanová
F - RUBARBIE Pernštejnský andělJUDr. Jana Kühnelová
P - RUBASTIEN Gold WiktorisMartina Hartmannová
P - TRBATUL Cavalier PragueMUDr. Janka Točíková
F - BTBEATRIS Gold WiktorisJUDr. Josef Štětina
P - BHBENJAMIN z VítovéDorota Nych
P - RUBERGON z Podhradí BoskovicMartina Šebelová
P - RUBERN z Hradu PravdaJUDr. Pavel Klimeš
P - BHBESSARIO Rubínový květSoňa Svačinová
F - BHBETTY z JiříkovaAnna Dostálková
P - BTBonitos Comapaneros BELLINIHana Šašková
P - RUBOSTON Zlatý kavalírIng. Pavel Krenk
F - BTBRIXI Brno-FrostMUDr. Judita Skoumalová
P - BHBRUNO BANANI vom WelfenhofJUDr. Ivana Jandová
P - BTB TWO BARNABY z Usedlosti ÚjezdecJindra Diblíková
F - BTCÁCORKA FimfárumDaniela Špačková
F - BHCAMILA Ba-Mi-GoLuďka Siegrová
F - BHCANDY Moravské lázněKateřina Langrová
F - TRCAROLINA Santana GwellianJitka Bajerová
P - BTCASIDY z Tichého údolíMarcela Hroncová
P - BTCASSIUS z Panství LomniceIvana Korousová
F - BHCATRIONA Moravia EdenLibuše Kristová
F - BTCAVINO-ANGEE fan de ZwemmerAlena a Josef Vetešníkovi
F - BTCESSY z Císařského mlýnaIng. Hana Kovaříková
F - BTCIFFY z Císařského mlýnaIng. Zdeněk Stehlík
P - BH COLLIN BOOM z Kamilkové zahradyVeronika Pižlová
F - BTCOONIE od Račického splavuŠárka Krýslová
F - BHCrown Hunter JOSIESilvie Hrubá
F - RUCYANNE z Hradu PravdaJiřina Severová
F - BTCYLLIA z Císařského mlýnaHana Katrušáková
F - BHDABOIA Prokopská hvězdaHana Nováková
P - RUDAN z JiršuOlga Jačková
P - BHDANDY AbakusDana Tošenovjanová
F - BHDAISY Moravské lázněSilvie Hrubá
P - BTDAVID COOPERFIELD GardythSimona Švachulová
F - BHDEPPY TWAI z Císařského mlýnaVlasta Holíková
P - BH DICK ze SemradicIng. Milan Diky
F - BHDULSINEA TWAI z Císařského mlýnaLucie Kudláčková
F - TRELSA Caroli RegisJaromír Palán
F - BHESTER LADY Hanácký rájIng. Radomír Uher
P - TREVANS MONARCH Hanácký rájIng. Radomír Uher
F - BHEVITA Spanilá věžAlena a Josef Vetešníkovi
F - RUFAWI z Panského sedlaIng. Pavel Krenk
F - RUFAY z Císařského mlýnaBožena Fanfrdlová
F - RUFELLINA ArušavaAlena Vetešníková
F - TRFILOMENA TRES z Císařského mlýnaJiřina Severová
P - TRFIORINO Merlin BohemiaMichaela Hroncová
F - RUFLOWER FAIR of Sevijean´sLenka Křupková
F - RUFRENCH KISS Perle du SahelAlexandra Bedoui
P - TRFRENCH LOVER de Castel PeyracDana Tošenovjanová
F - BTFRIDOLINA Sladká krásaJUDr. Jana Kühnelová
F - BH GABRA Moravské lázněAnna Dostálková
F - BHGERTRUDA TWAI z Císařského mlýnaJaromír Palán
F - RUGINFIZZ Sladká krásaJaromír Palán
F - TRGraigowl DODGE ON AZALEAWladzimiruk a Juszcyk
F - BTGRETA z Císařského mlýnaBožena Fanfrdlová
F - BTGWENNIE z Hradu ŠpilberkMarta Bůžková
F . BTGWYNETH z Hradu ŠpilberkIveta Tomancová
F - BTH TWO HANNAH EVE z Usedlosti ÚjezdecJindra Diblíková
P - BTHAPPY AMIGO JizutojiJUDR. Ivana Jandová
P - BTHAPPY z HorpuDaniela Špačková
P - BTHARRY PORTER Krásná loukaVladimíra Jalůvková
F - TRHORTENZIE ze Zámku LešnáJiřina Severová
F - TRCHANTÉ z Vrchu králůIveta Loudová
P - RUIAN DANIEL MinowaraMilan Ječný
F - TRIBERIA Biely démonHana Brázdilová
F - BTIDRUS TWAI z Císařského mlýnaJiřuina Severová
P - BHImmenhof´s HEARTBREAKERRadek Šmejkal
P - TRIMPERÁTOR z Hradu ŠpilberkJolana Báčová
F - BHITALICA Biely démonEva Machačová
F - BHITICA Aldaha GoldDana Tošenovjanová
F - BTITURI TWAI z Císařského mlýnaJitka Bajerová
P - BHITZI BITZI WINY Bonitos CompanerosHana Šašková
P - TRJACOBIN ze Zámku LešnáHana Šašková
F - TRJACYNTHE Perle du SahelAlexandra Bedoui
F - TRJANETT of SunningdaleMilada Semerádová
F - BHJESSY Canis SatellesBožena Grzeszik
F - BHJOCELY Dejvické údolíIng. Zdeněk Stehlík
F - RUKARY-AN Li-Ro MoraviaLibuše Dosedělová
F - BTKATRIN Canis SatellesBožena Grzeszik
F - BHKIRISS TRIES Biely démonEva Machačová
F - BHKISS THE BEST ArušavaJiřina Severová
F - BTKITTY BLACK SILK the Empres´s RefugeIng. Pavel Krenk
P - RULANCELOT Biely démonRenata Drajsajtlová
P - BHLE COEUR LA MER KawalkadaAneta Jezierska
P - BTLINCOLN MANY z Usedlosti ÚjezdecJindra Diblíková
P - TRLOUIS TWAI z Císařského mlýnaJitka Bajerová
P - RUL TWO LOVELY BERT z Usedlosti ÚjezdecJindra Diblíková
P - TRMERLIN Biely démonMgr. Lucie Cikrtová
P - TRMONTY FrakingJolana Báčová
P - BTMUNROE McgogansMilada Semerádová
F - BHMy Exotic World PRETTY WOMANDaniela Špačková
P - RUMarjaniemen Q´ASSIOUMIng. Zdeněk Stehlík
P - BTNEVAEH Perle du SahelAlexandra Bedoui
P - TROBERON TWAI z Císařského mlýnaMgr. Jana Kudláková
P - BTRACCOON MAN of Fairytale castleAlexandra Bedoui
P - BTRIGOLETTO von PlüschiVěra Ongerová
P - BHROCKWELL de castelburryJUDr. Ivana Jandová
F - TRROMY Dejvické údolíIng. Zdeněk Stehlík
F - TRROONEY z Hukvaldskéhio podhradíJiřina Severová
F - BHROSITA Prokopská hvězdaHana Nováková
P - RUSHOWMASTER von der HohenzollernfesteIng. Pavel Krenk
F - BHSOREEN de PrettylburryAlexandra Bedoui
P -RU TABASCO SylenaIvana Korousová
F - TRTARRA Prokopská hvězdaAlena a Václav Jelínkovi
F - BHTENDRE MARGOT de CastelburryAlexnadra Bedoui
F - BHTORAYA Prokopská hvězdaHana Nováková
P - BHToraylac ZIG ZIGLARJUDr. Ivana Jandová
P - BTTRAVOLTA Górska FantazjaBc. Lucie Melicharová
F - TRULANA TWAI z Císařského mlýnaMarta Bůžková
F - BTULMA FOON CharmanderDana Vykoukalová
F - BHURŠULA FrakingIveta Loudová
F - BTVENDETA BLACK z Císařského mlýnaMichaela Marečková
P - BTVIRGIL z Císařského mlýnaRoman Doseděl
F - BTVIRGINIA z Císařského mlýnaVlasta Holíková
P - BHWARWICK Biely démonOlga Jačková
P - BHWELINGTON MAN z Usedlosti ÚjezdecJindra Diblíková
P - TRWILSON z Císařského mlýnaJUDr. Ivana Jandová
P - TRWOODY Květ sakuryMichaela Čermáková
F - TRZORETKA z Kamilkové zahradyDagmar Ševčíková
P - BHZIPPY Prokopská hvězdaHana Nováková

 

 

Kluboví šampióni - kingové

Pokud zde váš Klubový šampion uveden není, omlouváme se předem za toto nedopatření. Napište jeho jméno paní Severové k doplnění.
Jsou uvedeni Kluboví šampióni, jejichž majitelé byli v době udělení titulu členy našeho klubu.

Pohlaví/barvaJméno psa/fenyJméno majitele
P - TRAKIM od ČitunkyHana Brandstettrová
P - BHALWIN KARLJOHAN BeditDana Zoulová
F - BHANIA KARLJOHAN BeditDana Zoulová
F - TRARETHA Astra-NeraVladimíra Lůzumová
F - BHBABY BEVERLY Fapella GrayPetr Fasora
F - BHBESSI KARLJOHAN BeditDana Zoulová
P - TRBONAPARTE des Vercheres de MontdidierJaroslava Votápková
P - TRCLAUS z VyhlídkyJaroslav Tolman
F - TRCOKIE KarajJaroslava Votápková
F - TR CORRY od ČitunkyVěra Mathauserová
F - BTDEBBY z Cerekvickí stráněJaroslava Votápková
F - BHDELLIE od ČitunkyHana Brandstettrová
F - BHDixie Acres TYNA AT JARKAJaroslava Votápková
F - TRELIZABETH z VyhlídkyJaroslava Votápková
F - BHERNA StamíraVladimíra Lůzumová
P - BHGERRY StamíraVladimíra Lůzumová
P - BTGIN-FIZZ KarajJaroslava Votápková
P - RUHART PEPÍNO Fapella GrayIng. Danuše Fojtíková
F - RUINAJA Bohemia ZlatavaIrina Korbelová
F - BHLADY BEVERLY MilposPetr Fasora
P - BTMAXIM MACABEUS BeditDana Zoulová
F - RUMAY od Dvou OřechůSvětlana Rosenthalová
P - RUMERCURY MilposPetr Fasora
P - RUMONTY MilposMartina Kletečková
F - TRNalinas COX POMONAPatr Fasora
P - BTOSIAN MACABEUS BeditJaroslava Votápková
P - BTOZZY MACABEUS Fapella GrayIng. Danuše Fojtíková
P - BTPERRY Fapella GrayHana Šašková
F - TRVERA TIZIAN BeditHana Brandstettrová
F - TRVICTORIA TIZIAN BeditJiřina Severová
F - BHZAIRA Bohemia ZlatavaSvětlana Rosenthalová