Důležitá zpráva – prosím čtěte !!!

V souvislosti s úmrtím paní Jiřiny Severové prosím chovatele a členy klubu, aby neposílali své požadavky týkající se chovatelských agend, členských záležitostí a klubových výstav na adresu cavalier.klub@volny.cz, kterou nemůžeme jednoduše přesměrovat. Agendy Jiřiny Severové jsme rozdělili takto:

 

Vyřizováním chovatelské agendy (přihlášky zápisu štěňat, žádosti o krycí listy atd.) pro kavalíry pověřuji s okamžitou platností oblastní poradkyni chovu paní Jindru Diblíkovou. Prosíme o přednostní používání její adresy kavalirkapetty@centrum.cz, příchozí maily na hlavni.poradce@kavalir-king-klub.org budou také přesměrovány.

 

Vyřizováním chovatelské agendy (přihlášky zápisu štěňat, žádosti o krycí listy atd.) pro kingy pověřuji s okamžitou platností členku výboru paní Hanu Brandstettrovou. S agendami bude vypomáhat i její dcera paní Hana Fadel Brandstettrová.  Prosíme o přednostní používání adresy brandstettrova@kavalir-king-klub.org, příchozí maily na hlavni.poradce@kavalir-king-klub.org budou přesměrovány také sem.

 

Další kontakty na pověřené osoby najdete v seznamu členů výboru a oblastních poradců chovu. Papírovou poštu posílejte na domovní adresy tam uvedené, nikoliv do Chroustova nebo Městce Králové.

 

Chovatelské formuláře a žádosti o krycí list budou umístěny na náš web do příslušné sekce.

 

S členskými záležitostmi  a agendou související s nadcházející letní KV a SV se obracejte také na paní Hanu Brandstettrovou, finanční záležitosti vyřizuje paní Petra Kohoutová – pokladni@kavalir-king-klub.org.

 

Pro zajištění letních výstav 10. a 11.7.2021 potřebujeme ještě 1 dobrovolníka/dobrovolnici ovládající zápis posudků na počítači v kruzích. V případě zájmu kontaktujte Ing. Stehlíka na 602 272 955.

 

Opatření vydáno 27.6.2021

 

Ing. Zdeněk Stehlík, předseda výboru klubu