štěňátko cavalier

  

štěňátko cavalier

27. května 2021  

Dobrý den,
Jmenuji se Jana Marková, žijeme s přítelem Tomášem v rodinném domečku v Říčanech. Mám syna kterému je 21 let , takže v baráčku žijeme spíš už jen dva dospělí lidé, další zvířátka nemáme.
Minulý týden jsem musela udělat to nejhorší rozhodnutí a to nechat odejít mojí kavalírku která měla 13,7 roku. Vím, že o štěňátka je veliký zájem a tak sháním už tak brzo, ono i díra v životě a prázdnota doma bez ní je teď strašně veliká.
Naše koníčky jsou zahrada u baráčku, procházky, výlety. Chtěli bychom zase fenku nejlépe v barvě tricolor nebo bleinheim a ráda bych s ní chodila na výstavy ( zkušenosti s tím zatím žádné nemám ), možná bych zkusila i nějaké jiné aktivity. Nebráníme se asi ničemu protože s tou naší úžasnou psí babičkou toho už moc nešlo. Dovolené a výlety plánujeme samozřejmě s novým členem naší rodiny.
Pracuji jako administrativní pracovník, občas na home office s možností brát si pejska do práce, naše firma je pet friendly company, popř barák pode mnou bydlí otec který by se o pejska postaral takže nehrozí nikdy že by byla fenečka doma zavřená 8 hodin co jsme v práci

S pozdravem Jana Marková

  Jméno a příjmení: Jana Marková
  E-mail: mjanysek@seznam.cz
  WWW:
  TEL: 00420 731109788
  Adresa: Škroupova 2342/3a