Zápis z VS 15.9.2016

Zápis z VS KaKCHŠdne 15.9.2016, od 18 hod., hotel Svornost

Přítomni: Brandstettrová, Hradečný, Kohoutová, Severová, ing. Stehlík.

Omluveni: ing. Diky, Ing. Kovaříková, Tutschková.

________________________________________________________________________

 

1. Příprava KV II a III v Jesenici: Příprava sálu v pátek od 15-té hodiny.  Přihlášeno je 144 psů a fen na sobotu a 125 na neděli, posuzovat budou paní Ruth Mochrie (v sobotu kingy a kavalíry psy) a paní Rita Morgan (v sobotu kavalíry feny). V neděli si kruhy prohodí. Vedoucí kruhu 1 bude ing. Jan Kovařík a zápis a překlad bude dělat Kristýna Perglerová, Vedoucí kruhu 2 bude ing. Milan Diky (v neděli ho vystřídá Jiřina Severová), zapisovatelka ing. Lenku Křupková. Přejímka psů v sobotu – Jiřina   Severová, Brandstettrová, pokladna Petra Kohoutová, zápis do PP Hana Brandstettrová. Výstavní katalog jde do tisku v sobotu, vstupní listy jsou vytištěny a budou rozesílány v příštím týdnu. Výstavní stoly, megafon a koberce přiveze Ing. Stehlík. Doprava posuzovatelek z letiště do penzionu zajistí ing. Stehlík. Fotografovat finále bude ing. Stehlík. Sponzorské dary, poháry, tašky pro vystavovatele a další potřeby pro výstavu přiveze Jiřina Severová.

 

2. Bonitace: Bonitaci posuzuje Ing. Kovaříková, komise Jiřina Severová,  Dana Tutschková, foto bonitace Miroslav Jírovec

 

3. Sponzoring podzimních výstav – firma Farmina poskytla částečný sponzoring (klub doplácel 25% ceny pytlů s krmivem vítěze pro oba dny. Dalším sponzorem byla pí Pavlína Grosserová z Opavy – darovala kokardy pro VN a V1 pro třídy mladých kavalírů.

 

Zapsal: Ing. Stehlík, kontrola J. Severová.