Propozice a přihláška na jarní KV jsou na webu.

Dnes jsem umístil propozice a přihlášky v češtině a angličtině na klubový web. Omlouvám se za zdržení, které bylo zaviněno dlouhým hledáním rozhodčích. Oslovili jsme tentokrát rozhodčí ze všech našich okolních států (D, PL, A, SK a také H) a byl jsem úspěšný až nyní, začátkem ledna. Pozvání nakonec přijala paní Irene Hess (D) a pan Andráš Polgar (SK). Oba mají aprobaci pro obě naše klubová plemena. Výstava bude pro velký úspěch opět ve Sportovní hale TJ TZ Rakovník.

 

Pokud jde o podzimní klubovou dvojvýstavu, budeme ji pořádat 20. a 21. října 2018 a bude se konat v Praze. S rozhodčími již také jednáme, ale zatím nejsou potvrzeni.

 

Těším se na setkání s vámi na jarní KV a přeji ještě jednou jménem výboru vám a vašim psům hodně zdraví do nového roku 2018 a mnoho úspěchů do nové výstavní sezóny.

 

Ing. Zdeněk Stehlík, předseda