Přihlášení na Klubovou výstavu (bez titulu KV) a Speciální výstavu Nečtiny 2023

Ode dneška se můžete hlásit na naši Klubovou a Speciální výstavu, které se konají 2. 9. (klubová) a 3. 9. (speciální) 2023 na zámku Nečtiny (okr. Plzeň-sever).

 

Přihlášení je možné pouze přes systém DogOffice ZDE.

Papírové přihlášky nepřijímáme.

 

Termín uzávěrky je 6. 8. 2023.

 

Propozice výstavy najdete: Propozice KV a SPEC výstava Nečtiny_23

 

Výstavu posuzují rozhodčí paní Tanya Ireland (UK) a pan Joel Lantz (SWE).

 

Jako v předešlém roce i letos je možné se ubytovat přímo v areálu zámku. Vyhrazeno máme pro vystavovatele celé první patro. Informace o ubytování najdete přímo na stránkách zámku Nečtiny ZDE.

 

Všechny ubytované prosíme, aby si maximálně zajistili psy tak, aby nedocházelo k znečištění či poničení pokojů a zámeckých chodeb. Venčení je možné v celém areálu zámecké zahrady. Prosíme, udržujte čistotu a uklízejte si po svých psech.

 

Zámek Nečtiny se nachází v okrese Plzeň-sever na této adrese: Hrad Nečtiny 1, 331 62

 

Během výstavy bude otevřena zámecká restaurace včetně baru. Lze tak využít na snídaně, obědy, večeře či občerstvení. K dispozici je samozřejmě také WC.

 

Parkování je možné v celém areálu zámku vyjma travnatých ploch. Karavany můžou parkovat také přímo v areálu zámku. Místa budou vyhrazena správou zámku. Majitelům karavanů doporučujeme se informovat předem na recepci zámku. Tel. číslo: +420 601 375 401

 

Upozornění:

Na výstavě je zakázáno upravovat srst, kůži nebo čenich psa čímkoliv, co mění jejich strukturu, barvu nebo tvar. Je přísně zakázáno psům rozkapávat oči očními kapkami, které rozšiřují zornice. Takový pes bude společně s majitelem/vystavovatelem z výstavy okamžitě vyloučen. Je zakázáno upravovat psa v areálu výstaviště s pomocí jakýchkoliv látek nebo pomůcek. Povoleno je pouze stříhání, trimování, česání a kartáčování. Porušení tohoto ustanovení může mít za následek okamžité vyloučení z výstavy. Pro tyto účely si pořadatel výstavy vyhrazuje právo provést v doprovodu veterináře náhodnou kontrolu psa. Viz. propozice výstavy.

 

Děkujeme za pochopení a dodržování pravidel.

Těšíme se na setkání a společně strávený víkend v příjemném areálu zámku Nečtiny.