Zápis z VS 19.4.2017

Zápis z VS KaKCHŠdne 19.4.2017, od 18 do 20 hod., hotel Svornost

Přítomni: Brandstettrová, Hradečný, Kohoutová, Ing. Kovaříková, Severová, Ing. Stehlík, Tutschková.

Omluveni: Ing. Diky.

________________________________________________________________________

 

  1. KV 2017-I v Hlušicích 18.3.2017: rozpočet výstavy byl i při započtení pořízené techniky vyrovnaný. Zkušební provoz nové techniky byl úspěšný. Kazem na kráse bylo plošné znečištění dámských toalet (podlaha, prkénka atd.). Klub zaplatil za úklid navíc 1.000,- Kč. Doufáme, že příště bude vše již v pořádku.
  2. Podzimní KV 2017-II a SV 2017: v Jesenici nebyli ochotni slevit a trvali na výši nájmu pro komerční účely, tj. 35 tisíc za dva dny, který jsme nemohli akceptovat. Uzavřeli jsme proto smlouvu na pronájem sportovní haly v Rakovníku. Ohlášení na veterinární správu zařídí H. Brandstettrová, prověří rovněž možnost ubytování.
  3. Výstavy v roce 2018: návrh na 17. březen – PVA Letňany, hala 6, říjnové termíny rezervovány v hotelu STEP.
  4. Smlouva se sponzorem podzimních výstav, firmou Krmivo Hulín byla uzavřena.
  5. Kontrola idenity psů bude prováděna na podzimních KV a SV. Tato skutečnost bude doplněna do propozic.
  6. VH ČMKU, která se konala 25.3.2017 se zúčastnil Ing. Stehlík. Na VH nebyly projednávány žádné záležitosti ovlivňující přímo činnost našeho klubu. Podle nových stanov se už poprvé nevolilo po 2 letech předsednictvo.

 

 

Zapsal: Ing. Stehlík, kontrola J. Severová.