Sbírka na pomoc chovatelům z Ukrajiny.

Našemu klubu se podařilo zorganizovat transport více než 2 tun psího krmiva ze slovenského Pezinku (oficiální sbírka). Zásilka vyráží už teď v úterý 8. 3. 2022 na ukrajinsko-maďarský přechod Lónya. Zde se vše vyloží na vlak směřující do Kyjeva. Chtěli jsme se jako klub zaměřit hlavně na organizovanou přepravu, protože to se v současnosti jeví jako palčivý problém. Naše zásilka bude díky Ukrajince Ekaterině Voloshinové určena přímo do rukou ukrajinských chovatelů. Klub akci finančně podpořil a přidávají se i další dárci. Přispět může kdokoli libovolnou částkou na transparentní účet naší klubové soutěže Český TOP kavalír: https://www.ceskytopkavalir.cz/transparentn%C3%AD-%C3%BA%C4%8Det

Cílem vybrané částky je pokrýt veškeré náklady na cestu – pohonné hmoty, dálniční známky atd… Pokud by nebyla vybraná částka využita celá, což při současných cenách a konvoji 4 dodávek nepočítáme, rozhodneme společně, kam zbylé finance darujeme (na pomoc Ukrajině).

Děkujeme všem za podporu.